Když si to tak člověk čte, tak už dávno měl sedět. Jenže, to by poškození museli přestat řešit hlouposti na sociálních sítích
Sbírání víček? To vážně někdo dělá? Starý příběh Petra Horkého z Hottechu aktualizovaný o Letce z Kbel a ostudu na Facebooku.






